Czy wiesz, że wygodna i bezpieczna przesyłka do Niemiec jest na wyciągnięcie Twojej ręki? Jeśli chcesz wysłać prezent lub paczkę do bliskich Ci osób, z DPKurier możesz to zrobić. Działamy szybko i skutecznie. Dzięki temu, że jesteśmy w stanie zaoferować najwyższy poziom usług, cieszymy się zaufaniem naszych stałych klientów. Każdego dnia przewozimy najróżniejsze paczki pod wskazany adres. Chcesz skorzystać z naszej oferty? Wypełnij formularz internetowy i zobacz, jak szybko Twoja wysyłka dotrze do celu.

 

Szybkie i tanie przesyłki do Niemiec

Jako oficjalny partner DPD wyróżniamy się tym, że wszelkie zamówienia realizujemy terminowo i bezpiecznie. Szybkie i tanie przesyłki kurierskie do Niemiec to nasza specjalność! Wystarczy, że uzupełnisz formularz internetowy dostępny na stronie, a wysyłka paczki do Niemiec zostanie zrealizowana w ciągu kilku dni. Każdą przesyłkę możesz śledzić od momentu nadania aż do chwili, w której dotrze do adresata. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji. Pamiętaj, że zawsze z przyjemnością służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Twojej przesyłki i terminowa dostawa. Gwarantujemy Ci je poprzez możliwość monitorowania paczek. Zlecenia realizujemy szybko i w konkurencyjnych cenach. Nie zwlekaj! Poznaj nasze usługi i przekonaj się, że przesyłki do Niemiec możesz nadać już dziś!

Wysyłka paczki do Niemiec – co musisz wiedzieć?

Z DPKurier wyślesz przesyłki do Niemiec i nie tylko. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Jak to działa w praktyce? Ty wypełniasz formularz internetowy. Przygotowujesz paczkę, a kurier – zgodnie z terminarzem – odbiera ją spod wskazanego przez Ciebie adresu. Następnie Twoja przesyłka do Niemiec wyrusza w drogę. Pamiętaj, że możesz monitorować jej trasę, aż do momentu, w którym bezpiecznie dotrze w ręce adresata.

To fakt! Szybkie, terminowe i tanie dostawy przesyłek na terenie Niemiec realizujemy sprawnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z doświadczenia, które gwarantujemy. Wysłanie paczki za granicę nigdy nie było tak łatwe!

O czym nie możesz zapomnieć?

Przesyłka do Niemiec, tak jak każda paczka, powinna być odpowiednio przygotowana. Zadbaj o to, by towar, który chcesz wysłać, był zabezpieczony przed zniszczeniem. Żaden przedmiot nie powinien poruszać się w paczce. To ważne, by zatroszczyć się o dobrze uzupełnioną etykietę. Wpisz wyraźnie dane Twoje i adresata paczki. Nie zapomnij również o zadbaniu o właściwą strukturę pudełka. Wytrzymałość i twardość kartonu dopasuj do wagi i gabarytów przesyłanych produktów.

Wybierz DPKurier i ciesz się bezpiecznymi i szybkimi przesyłkami kurierskimi do Niemiec. 

Szukasz firmy oferującej tanie przesyłki kurierskie? Skorzystaj z oferty DPKurier! Jesteśmy partnerem firmy kurierskiej DPD. Zajmujemy się przewozem paczek z Polski do krajów europejskich oraz odbiorem przesyłek ze wszystkich krajów. Realizujemy zlecenia na terenie Polski oraz w innych krajach europejskich, jak Niemcy, Belgia, Czechy, Francja czy Holandia. Odbieramy paczki ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji i dostarczamy je w wyznaczone miejsce. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, oferując najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach.

Przesyłki kurierskie za granicę - jak działamy?

Jeśli chcesz nadać albo odebrać przesyłkę na terenie Polski lub innych krajów europejskich, DPKurier to szybki i tani kurier za granicę. Jak działamy?

  • Zamówienie usługi odbioru lub nadania przesyłki za granicę jest proste i szybkie - odbywa się poprzez formularz internetowy (służący między innymi do wyceny przesyłki);
  • paczki realizowane są od poniedziałku do piątku - odbierane ze wskazanego przez klienta adresu oraz dostarczane do wybranej lokalizacji;
  • w każdej chwili możesz monitorować status swojej przesyłki;
  • w każdym przypadku istnieje możliwość zlokalizowania przesyłki, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa oraz pozwala na precyzyjne ustalenie czasu dostawy.

Tanie przesyłki kurierskie - szybkość i skuteczność działania

Nadając przesyłkę za pośrednictwem DPKurier masz gwarancję sprawnego i skutecznego działania. Odbieramy paczki ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji i dostarczamy je w wyznaczone miejsce (czas realizacji wynosi do dwóch dni roboczych, w przypadku przesyłek zagranicznych - nieco dłużej). Nadawanie i odbiór przesyłek jest prosty i bezpieczny, a realizacja każdego zamówienia odbywa się szybko i sprawnie. Każdą usługę zlecasz nam przez prosty formularz internetowy - jest to doskonałe rozwiązanie przesyłania przesyłek zarówno przez klientów indywidualnych, jak i sklepy internetowe lub firmy. Pozostaje Ci tylko bezpiecznie przygotować paczkę do nadania. Jak to zrobić?

  • Pamiętaj, ze wytrzymałość i twardość opakowania zewnętrznego powinna być dostosowana do wagi i rodzaju towaru znajdującego się wewnątrz przesyłki;
  • czytelnie umieść dane adresowe nadawcy oraz odbiorcy przesyłki;
  • zabezpiecz przesyłkę uniemożliwiając poruszanie się przedmiotów w paczce.

Następnie składasz zamówienie i opłacasz usługę, zgodnie z podanymi wymiarami i wagą paczki. Na koniec przekazujesz przesyłkę kurierowi - i gotowe! Szybkie i tanie przesyłki kurierskie za granicę? Zamów usługę z DPKurier!

2017-2022 Grupa DPKurier.eu