POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szanowni Użytkownicy,

Dnia 25 maja 2018 r. na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i Karajach EU zaczeło obowiązywać Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE ) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE ( Dz.U.UE.L.2016.119.1(, dalej jako „RODO” pragniemy przekazać informację na temat przetwarzania danych osobowych przekazywanych przez Państwa na łamach strony internetowej www.dpkurier.eu

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest HSINSTTECH sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kazimierza Wielkiego 7/5 65-047 Zielona Góra NIP 9731047624, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przetwarzane na poniższej stronie wykorzystywane są w celu kontaktu z Tobą, świadczenia na Twoją rzecz usług jak również odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, na podstawie Twojej zgody i zainteresowania naszą ofertą (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

Twoje dane osobowe zbierane na niniejszej stronie internetowej możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:

 • podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

 • partnerom handlowym, których oferta uzupełnia naszą ofertę.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę, jeśli przetwarzaliśmy je na podstawie tzw. zgody marketingowej, lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały.

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

 • do sprostowania (poprawiania swoich danych);

 • do usunięcia danych;

 • do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

 • do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

 • do przenoszenia danych;

 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;

 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne.

Pozdrawiamy

Zespół HSINSTTECH sp. z o.o.
Grupa DPkurier.eu

Przechowywane przez nas w/w dane są przekazywane w sposób bezpiecznym naszym partnerom na terenie Polski i Niemiec (firmy kurierskie) w sposób bezpieczny i służą wyłącznie do celów wykonania usługi.

Polityka prywatności Partnerów:

 1. DPD
 2. DHL

 

 

Szukasz firmy oferującej tanie przesyłki kurierskie? Skorzystaj z oferty DPKurier! Jesteśmy partnerem firmy kurierskiej DPD. Zajmujemy się przewozem paczek z Polski do krajów europejskich oraz odbiorem przesyłek ze wszystkich krajów. Realizujemy zlecenia na terenie Polski oraz w innych krajach europejskich, jak Niemcy, Belgia, Czechy, Francja czy Holandia. Odbieramy paczki ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji i dostarczamy je w wyznaczone miejsce. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, oferując najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach.

Przesyłki kurierskie za granicę - jak działamy?

Jeśli chcesz nadać albo odebrać przesyłkę na terenie Polski lub innych krajów europejskich, DPKurier to szybki i tani kurier za granicę. Jak działamy?

 • Zamówienie usługi odbioru lub nadania przesyłki za granicę jest proste i szybkie - odbywa się poprzez formularz internetowy (służący między innymi do wyceny przesyłki);
 • paczki realizowane są od poniedziałku do piątku - odbierane ze wskazanego przez klienta adresu oraz dostarczane do wybranej lokalizacji;
 • w każdej chwili możesz monitorować status swojej przesyłki;
 • w każdym przypadku istnieje możliwość zlokalizowania przesyłki, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa oraz pozwala na precyzyjne ustalenie czasu dostawy.

Tanie przesyłki kurierskie - szybkość i skuteczność działania

Nadając przesyłkę za pośrednictwem DPKurier masz gwarancję sprawnego i skutecznego działania. Odbieramy paczki ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji i dostarczamy je w wyznaczone miejsce (czas realizacji wynosi do dwóch dni roboczych, w przypadku przesyłek zagranicznych - nieco dłużej). Nadawanie i odbiór przesyłek jest prosty i bezpieczny, a realizacja każdego zamówienia odbywa się szybko i sprawnie. Każdą usługę zlecasz nam przez prosty formularz internetowy - jest to doskonałe rozwiązanie przesyłania przesyłek zarówno przez klientów indywidualnych, jak i sklepy internetowe lub firmy. Pozostaje Ci tylko bezpiecznie przygotować paczkę do nadania. Jak to zrobić?

 • Pamiętaj, ze wytrzymałość i twardość opakowania zewnętrznego powinna być dostosowana do wagi i rodzaju towaru znajdującego się wewnątrz przesyłki;
 • czytelnie umieść dane adresowe nadawcy oraz odbiorcy przesyłki;
 • zabezpiecz przesyłkę uniemożliwiając poruszanie się przedmiotów w paczce.

Następnie składasz zamówienie i opłacasz usługę, zgodnie z podanymi wymiarami i wagą paczki. Na koniec przekazujesz przesyłkę kurierowi - i gotowe! Szybkie i tanie przesyłki kurierskie za granicę? Zamów usługę z DPKurier!

2017-2022 Grupa DPKurier.eu