Chcesz wysłać paczki do Holandii? To dobrze się składa! W DPKurier zajmujemy się tym profesjonalnie. Jako oficjalny partner DPD specjalizujemy się w dostarczaniu przesyłek, również o charakterze międzynarodowym. Naszym klientom oferujemy szybkie i tanie przesyłki kurierskie. Z nami Twoje paczki do Holandii dotrą zgodnie z założeniami – bezpiecznie, sprawnie i terminowo. Chcesz o coś dopytać? Skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci wsparcia i pomożemy w realizacji każdego wysyłkowego zlecenia! 

 

Wysyłka paczki do Holandii w praktyce

Masz do wysłania paczki do Holandii, ale nie wiesz, od czego zacząć swoją przygodę z nadawaniem przesyłek? A może obawiasz się, że Twoja paczka zniknie, a usługa o charakterze międzynarodowym będzie kosztowała krocie? Z DPKurier możesz się czuć bezpiecznie! Od wielu lat z powodzeniem realizujemy zlecenia tego typu. Zadowolenie naszych stałych klientów to dla nas priorytet.

Jak działamy?

  Pracujemy od poniedziałku do piątku. To z kolei daje Ci gwarancję, że z nami zrealizujesz zlecenia w każdy dzień roboczy!

 • Specjalizujemy się w przesyłkach polskich i zagranicznych, w tym z nami wyślesz paczki do Holandii.

 • Usługę zamówisz online – wystarczy, że wypełnisz formularz internetowy, a nasz energiczny, doświadczony i tani kurier do Holandii przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres.

 • Każdą nadaną u nas przesyłkę możesz monitorować. Dzięki temu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się Twoja paczka. Śledzenie jest możliwe do momentu dostarczenia jej do adresata.

Przesyłka do Holandii – jak przygotować paczkę?

Paczki do Holandii, podobnie jak paczki nadawane w Polsce, powinny spełniać określone wymogi. Czy wiesz, jak ważne jest prawidłowe umieszczenie i spakowanie produktów? Jeśli wysyłasz coś delikatnego lub kruchego, pamiętaj, by właściwie zabezpieczyć towar. Owiń go w folię bąbelkową i umieść w pudełku w taki sposób, by nadawana rzecz nie poruszała się wewnątrz. Dzięki temu unikniesz otarć lub ewentualnego ryzyka uszkodzenia Twojej paczki.

Poza tym pamiętaj, że etykieta powinna być uzupełniona w sposób czytelny. To bardzo ważne! Podobnie wygląda sytuacja z opakowaniem. Karton lub pudełko powinno być wytrzymałe i dopasowane do rozmiarów i wagi przesyłanego przedmiotu. Bez względu na to, czy wysyłasz paczki do Holandii, czy do innego miasta w Polsce lub za granicą, zawsze przestrzegaj tych zasad. W ten sposób zyskasz pewność, że Twój towar będzie bezpiecznie zapakowany.

W DPKurier usługi nadawania i odbioru paczek są proste i przejrzyste. Szukasz doświadczonej firmy oferującej przesyłki kurierskie? Skorzystaj z naszych usług!

Szukasz firmy oferującej tanie przesyłki kurierskie? Skorzystaj z oferty DPKurier! Jesteśmy partnerem firmy kurierskiej DPD. Zajmujemy się przewozem paczek z Polski do krajów europejskich oraz odbiorem przesyłek ze wszystkich krajów. Realizujemy zlecenia na terenie Polski oraz w innych krajach europejskich, jak Niemcy, Belgia, Czechy, Francja czy Holandia. Odbieramy paczki ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji i dostarczamy je w wyznaczone miejsce. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, oferując najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach.

Przesyłki kurierskie za granicę - jak działamy?

Jeśli chcesz nadać albo odebrać przesyłkę na terenie Polski lub innych krajów europejskich, DPKurier to szybki i tani kurier za granicę. Jak działamy?

  • Zamówienie usługi odbioru lub nadania przesyłki za granicę jest proste i szybkie - odbywa się poprzez formularz internetowy (służący między innymi do wyceny przesyłki);
  • paczki realizowane są od poniedziałku do piątku - odbierane ze wskazanego przez klienta adresu oraz dostarczane do wybranej lokalizacji;
  • w każdej chwili możesz monitorować status swojej przesyłki;
  • w każdym przypadku istnieje możliwość zlokalizowania przesyłki, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa oraz pozwala na precyzyjne ustalenie czasu dostawy.

Tanie przesyłki kurierskie - szybkość i skuteczność działania

Nadając przesyłkę za pośrednictwem DPKurier masz gwarancję sprawnego i skutecznego działania. Odbieramy paczki ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji i dostarczamy je w wyznaczone miejsce (czas realizacji wynosi do dwóch dni roboczych, w przypadku przesyłek zagranicznych - nieco dłużej). Nadawanie i odbiór przesyłek jest prosty i bezpieczny, a realizacja każdego zamówienia odbywa się szybko i sprawnie. Każdą usługę zlecasz nam przez prosty formularz internetowy - jest to doskonałe rozwiązanie przesyłania przesyłek zarówno przez klientów indywidualnych, jak i sklepy internetowe lub firmy. Pozostaje Ci tylko bezpiecznie przygotować paczkę do nadania. Jak to zrobić?

  • Pamiętaj, ze wytrzymałość i twardość opakowania zewnętrznego powinna być dostosowana do wagi i rodzaju towaru znajdującego się wewnątrz przesyłki;
  • czytelnie umieść dane adresowe nadawcy oraz odbiorcy przesyłki;
  • zabezpiecz przesyłkę uniemożliwiając poruszanie się przedmiotów w paczce.

Następnie składasz zamówienie i opłacasz usługę, zgodnie z podanymi wymiarami i wagą paczki. Na koniec przekazujesz przesyłkę kurierowi - i gotowe! Szybkie i tanie przesyłki kurierskie za granicę? Zamów usługę z DPKurier!

2017-2022 Grupa DPKurier.eu