Jak w bezpieczny sposób nadać paczki do Belgii? Z firmą DPKurier nie musisz się o to martwić! Jesteśmy oficjalnym partnerem DPD. Szybkie, bezpieczne i tanie przesyłki kurierskie to nasza specjalność. Od lat zajmujemy się przewozem paczek. Zlecenia realizujemy, zachowując wszelkie środki ostrożności. Nasi klienci cenią nas za wysoką jakość usług, konkurencyjne ceny i terminowość. Jak to wygląda w praktyce? Ty wskazujesz miejsce, my odbieramy paczkę i dostarczamy ją wprost pod wybrany przez Ciebie adres. Szukasz firmy kurierskiej, która spełni Twoje oczekiwania? Jesteś w odpowiednim miejscu!

 

Wysyłka paczki do Belgii krok po kroku

Bez względu na to, jaki jest powód i cel Twojej wysyłki, możesz skorzystać z naszych usług. Wspieramy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz nadać paczki do Belgii?

 • Zacznij od wypełnienia formularza internetowego.

 • Następnie przygotuj paczkę, którą chcesz nam przekazać. Pamiętaj, że powinna posiadać odpowiednio wypełnioną etykietę, a produkty, które znajdują się w środku, nie mogą poruszać się w paczce. Zabezpiecz je i zatroszcz się o opakowanie. Dopasuj je do gabarytów i wagi przesyłki. W końcu wyruszą w daleką podróż.

 • W kolejnym kroku, pod wskazany przez Ciebie adres przyjedzie kurier, który odbierze przesyłkę. Od tego momentu możesz zacząć ją monitorować. Dzięki temu wiesz, że Twoja paczka jest bezpieczna. Znasz też jej lokalizację. Śledzenie przesyłek jest dostępne do momentu dostarczenia jej do rąk adresata.

Paczka z Polski do Belgii – kilka ważnych informacji

Wysyłka paczki do Belgii może być prosta i przyjemna. Wystarczy, że wypełnisz formularz internetowy, a nasz kurier przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres. W DPKurier gwarantujemy bezpieczną i szybką dostawę. Pracujemy od poniedziałku do piątku, dlatego zlecenia możemy zrealizować w każdy dzień roboczy. Dostarczamy przesyłki do wybranej lokalizacji na terenie całej Belgii. Mamy doświadczenie, które z przyjemnością wykorzystujemy w praktyce.

Szybka i sprawna przesyłka do Belgii to dla nas priorytet. Oferujemy atrakcyjne ceny. Pamiętaj jednak, że na jej wysokość składają się: waga przesyłki, rozmiar, a także ilość paczek. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z naszych usług i już dziś zrealizuj swoje wysyłkowe plany. Możesz liczyć na nasze wsparcie podczas całego procesu. Twoja paczka z Polski do Belgii jest z nami bezpieczna! Nie czekaj – już dziś zamów kuriera i skorzystaj z usług najszybszej firmy kurierskiej.

Szukasz firmy oferującej tanie przesyłki kurierskie? Skorzystaj z oferty DPKurier! Jesteśmy partnerem firmy kurierskiej DPD. Zajmujemy się przewozem paczek z Polski do krajów europejskich oraz odbiorem przesyłek ze wszystkich krajów. Realizujemy zlecenia na terenie Polski oraz w innych krajach europejskich, jak Niemcy, Belgia, Czechy, Francja czy Holandia. Odbieramy paczki ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji i dostarczamy je w wyznaczone miejsce. Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, oferując najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach.

Przesyłki kurierskie za granicę - jak działamy?

Jeśli chcesz nadać albo odebrać przesyłkę na terenie Polski lub innych krajów europejskich, DPKurier to szybki i tani kurier za granicę. Jak działamy?

  • Zamówienie usługi odbioru lub nadania przesyłki za granicę jest proste i szybkie - odbywa się poprzez formularz internetowy (służący między innymi do wyceny przesyłki);
  • paczki realizowane są od poniedziałku do piątku - odbierane ze wskazanego przez klienta adresu oraz dostarczane do wybranej lokalizacji;
  • w każdej chwili możesz monitorować status swojej przesyłki;
  • w każdym przypadku istnieje możliwość zlokalizowania przesyłki, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa oraz pozwala na precyzyjne ustalenie czasu dostawy.

Tanie przesyłki kurierskie - szybkość i skuteczność działania

Nadając przesyłkę za pośrednictwem DPKurier masz gwarancję sprawnego i skutecznego działania. Odbieramy paczki ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji i dostarczamy je w wyznaczone miejsce (czas realizacji wynosi do dwóch dni roboczych, w przypadku przesyłek zagranicznych - nieco dłużej). Nadawanie i odbiór przesyłek jest prosty i bezpieczny, a realizacja każdego zamówienia odbywa się szybko i sprawnie. Każdą usługę zlecasz nam przez prosty formularz internetowy - jest to doskonałe rozwiązanie przesyłania przesyłek zarówno przez klientów indywidualnych, jak i sklepy internetowe lub firmy. Pozostaje Ci tylko bezpiecznie przygotować paczkę do nadania. Jak to zrobić?

  • Pamiętaj, ze wytrzymałość i twardość opakowania zewnętrznego powinna być dostosowana do wagi i rodzaju towaru znajdującego się wewnątrz przesyłki;
  • czytelnie umieść dane adresowe nadawcy oraz odbiorcy przesyłki;
  • zabezpiecz przesyłkę uniemożliwiając poruszanie się przedmiotów w paczce.

Następnie składasz zamówienie i opłacasz usługę, zgodnie z podanymi wymiarami i wagą paczki. Na koniec przekazujesz przesyłkę kurierowi - i gotowe! Szybkie i tanie przesyłki kurierskie za granicę? Zamów usługę z DPKurier!

2017-2022 Grupa DPKurier.eu